KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338163

nr 1633 8163

Ivar Bengtsen

(f. 1947), Sverige

Oljemålning, "Stilleben". Signerad, daterad 2008. Olja på duk, 53x72 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm

Ivar Bengtsen, svensk målare född 1947.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 juli 2024
kl 20:15:39

29/7 12:11:12 1      Vinnande bud

Ivar Bengtsen

Läs mer om Ivar Bengtsen